Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili - Bota Sot
Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili

Mediale Vip

E martë, 18 shtator 2018

Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili

Më: 12 mars 2018 Në ora: 13:28
Albatriti dhe Egzona

Dashurinë e tyre ata nuk e fshehin në asnjë moment.

Këngëtari kosovar Albatrit Muqiqi dhe  Egzona janë një nga çiftet më të komentuara të shoë biz-it, ndërsa gjithnjë sjellin imazhe në krahët e njëri-tjetrit.

E pavarësisht angazhimeve të shumta që ka këngëtari ai bën të pamundurën të kalojë çaste me bashkëshorten e tij. Është Egzona ajo që ka postuar një instastory në llogarinë e saj Instagram teksa shfaqet plotë hijeshi me Albatritin.

Ndryshe çifti janë edhe prindër të një vajze të mrekullueshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test