Big Mama mbeti pa tekst në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës - Bota Sot
Big Mama mbeti pa tekst në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës

Mediale Vip

E diel, 23 shtator 2018

Big Mama mbeti pa tekst në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës

Më: 12 mars 2018 Në ora: 10:01
Big Mama

Këto ditë, artistët tanë kanë qenë të angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Me rastin e “Ditës së gruas”, performoi edhe këngëtarja Big Mama, e cila përmes rrjeteve sociale ka sjellë pamje nga performanca e saj, shkruan lajmi.net.

Të pranishme në koncert padyshim që ishin vetëm gjinia femërore, ngase atyre i dedikohej mbrëmja.

Në një moment, derisa këngëtarja ishte në skenë, afrohen disa gra me def dhe ia thonë këngës, kurse Bigi mbetet pa koment.

Këto video, ajo i ka sjellë për fansat në rrjete sociale, ku duke atmosfera në maksimum.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test