Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar - Bota Sot
Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 22:15
Adelina Tahiri

Në muajin dhjetor këngëtarja Adelina Tahiri i dha fund beqarisë me avokatin e maqedonas.

Dasma që ata organizuan ishte tejet private, ku ishin vetëm familjarët e çiftit.

E këtë 14 shkurt, ditën e të dashuruarve ajo po e feston tani si e martuar, ku bashkëshorti i saj është përkujdesur edhe kësaj radhe për ta surprizuar bukuroshen nga Shkupi.

Ai i ka bërë dhuratë asaj prej një nga markave më luksoze “Louis Vuitton” por nuk e ka bërë të ditur se çfarë i ka dhuruar.

Adelina është mjaft aktive me projekte muzikore, ku dy të fundit që ajo ka lansuar janë “S’je normal” dhe “Dale kadale”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test