Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë vajzën, një bukuroshe me sy të shkruar - Bota Sot
Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë vajzën, një bukuroshe me sy të shkruar

Mediale Vip

E enjte, 22 shkurt 2018

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë vajzën, një bukuroshe me sy të shkruar

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:27
Rudina Dembacaj me burrin Aleks dhe vajzën Viktoria

Ajo është një nga aktoret më të dashura të humorit, e së fundmi e kemi parë duke kërcyer në skenën e Dance With Me.

Rudina Dembacaj një vit më parë u bë nënë e një vajze ne emrin Viktoria, të cilën deri tani nuk e kishte prezantuar asnjëherë.

Por, në një intervistë për revistën Class, ajo ka pozuar së bashku me bashkëshortine saj Aleksin dhe të voglën e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test