Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur! - Bota Sot
Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur!

Mediale Vip

E premte, 23 shkurt 2018

Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur!

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 09:36
Fifi

Ajo ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike. Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja.

E pyetur në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test