Tri bukuritë shqiptare që nuk patën nevojë për ndërhyrje! - Bota Sot
Tri bukuritë shqiptare që nuk patën nevojë për ndërhyrje!

Mediale Vip

E enjte, 22 shkurt 2018

Tri bukuritë shqiptare që nuk patën nevojë për ndërhyrje!

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 13:11
Valbona Selimllari, Adrola Dushi e Kristina Baki

Janë ndër femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare, madje ato kanë edhe një të përbashkët, që të trija nëpër vite janë kurorëzuar me çmimin miss. 

E kur ato bëhen bashkë nuk ka se si të mos del edhe fotografia e bukur.

Valbona Selimllari, Adrola Dushi e Kristina Baki kanë postuar një fotografi në rrjetin social Instagram. 

Natyrale, pa operacione plastike e të thjeshta ato edhe një herë dëshmojnë që janë sinonim i së bukurës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test