Maqedonia

Ali Ahmeti sot viziton shqiptarėt e Velesit

Bota Sot | 19.10.2012 17:56
Ali Ahmeti sot viziton shqiptarët e Velesit

Fshati Jabolēishtė i komunės sė Velesit sot do tė pres Ali Ahmetin, liderin e Bashkimit Demokratik pėr Integrim.

Fshatrat tė banuara me shqiptar nė Veles do tė kenė rrugė tė asfaltuar pėr tė komunikuar mė lirshėm ndėrmjet vete dhe me qytetin e Velesit.

Lideri i BDI-sė Ahmeti do tė marr pjesė edhe nė pėrurimin e pėrurimin e rrugės sė ndėrtuar qė lidh fshatrat shqiptare tė rrethit tė Velesit, mė saktėsisht ceremonia do tė zhvillohet nė fshatin Jabollēisht i Epėrm.

Kryetari Ahmeti gjithashtu do tė takohet me banorėt lokal shqiptar tė kėtyre fshatrave.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia