Maqedonia

Kryetari i Parlamentit tė Hungarisė pėr vizitė nė Maqedoni

Bota Sot | 17.10.2012 11:30
Kryetari i Parlamentit të Hungarisë për vizitë në Maqedoni

Kryetari i Parlamentit tė Hungarisė, Laslo Kover prej sot po qėndron pėr vizitė zyrtare dyditore nė Republikėn e Maqedonisė.
Gjatė kohės sė vizitės ėshtė paraparė qė Kover tė takohet me kolegun e tij tė Maqedonisė Trajko Veljanoski.
Ėshtė planifikuar qė Kover sot tė realizojė takime tė veēanta edhe me kryetaren e Komitetit pėr marrėdhėnie midis bashkėsive, Ermira Mehmeti-Devaja, si dhe me koordinuesen e grupit tė deputetėve tė VMRO-DPMNE-sė, Silvana Boneva.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia