Maqedonia

Ohėr, forum pėr politikė bujqėsore

Bota Sot | 17.10.2012 11:24
Ohër, forum për politikë bujqësore

Ministri i Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Ekonomisė sė Ujėrave Lupēo Dimovski sot nė Ohėr do ta hapė Forumin pėr politikė bujqėsore 2012.
Forumi paraqet njė prej tubimeve mė tė mėdha pėr tė gjithė ata tė cilėt e krijojnė politikėn, dhe nė tė cilėn do tė debatojnė pėr temat kryesore nė bujqėsi dhe nė zhvillimin rural. Ai ėshtė prijės nė zhvillimin e dialogjeve politike tė vendeve tė Evropės Juglindore dhe shėrben si iniciator nė inovacionin dhe ndryshimet pozitive nė bujqėsi dhe nė zhvillimin rural.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia