Maqedonia

Nesėr nė Shkup takimi Arifi - Sanino

Bota Sot | 14.10.2012 19:12
Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino

Zėvendėskryeministrja e Qeverisė sė Republikės sė Maqedonisė pėr ēėshtje evropiane Dr. Teuta Arifi, do tė realizojė takim me drejtorin e pėrgjithshėm tė Drejtorisė pėr zgjerim tė BE-sė, Stefano Sanino.

Takimi do tė mbahet tė hėnėn (15 tetor 2012), nė ora 11.00, nė hapėsirat e Sekretariatit pėr Ēėshtje Evropiane.

Pas takimit do tė ketė deklarata pėr mediat ndėrsa xhiruesit dhe fotoreporterėt do tė mund tė marrin pamje nga takimi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia