Maqedonia

Zyrtarėt e AK-sė arrijnė me dy orė vonesė

Bota Sot | 07.10.2012 15:40
Zyrtarët e AK-së arrijnë me dy orë vonesë

Me dy orė vonesė, kanė arritur nė Shkup tre zyrtarėt e Aleancės Kuqezi. Debati, i cili qe gati pėr tė dėshtuar, ka filluar tashmė.
Alban Daci, sekretar pėr Arsim pranė AK-sė, Lumturie Ratkoceri, sekretar pėr tė Drejtat e Njeriut dhe Eduart Kaca, sekretar politik, duhej tė ishin nė ora 11 e 30 nė njė nga restorantet nė Shkup, ku ishte i paralajmėruar debati nė temėn “Mundėsia pėr njė front tė pėrbashkėt shqiptar”.
Sqarimet e organizatorėve vendas tė kėtij debati kanė qenė se mosardhja nė kohė e tre zyrtarėve tė AK-sė i dedikohet pengesave qė kanė pasur ata nė pikėn kufitare nė Qafėthanė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia