Maqedonia

Ministrja Kanēeska-Milevska pėr vizitė nė Dibėr

Bota Sot | 04.10.2012 10:38
Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër

Ministrja e Kulturės, Elizabeta Kanēeska-Mielvska sot do tė realizojė takim pune nė Institucionin kombėtar tė kulturės nė Dibėr dhe do tė takohet me drejtorin Artin Spahiu.
Siē kumtoi Ministria e Kulturės, nė kuadėr tė vizitės, ministrja Kanēeska-Milevska do tė njoftohet me aktivitetet aktuale tė Qendrės, si dhe me Projektin pėr rregullimin e pllajės nė hyrje tė objektit.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Maqedonia