Tajlandë, festivali i piercing ekstrem - Bota Sot
Tajlandë, festivali i piercing ekstrem

Life style

E enjte, 25 gusht 2016

Tajlandë, festivali i piercing ekstrem

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 18:00

Në Phuket, Tajlandë, kinezët e devotshëm festuan fillimin e muajit të nëntë hënor në festivalin e pastrimit të shpirtit dhe mendjes.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test