Lifestyle

Kjo nuk ėshtė aspak njė ēmenduri normale (VIDEO)

Bota Sot | 20.10.2012 23:54
Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO)

Richard Henriksen ėshtė me fat qė ėshtė gjallė pas kėsaj eksperience kaq tė hidhur.

Ai ishte ftuar pėr tė marrė pjesė nė njė program televiziv tė suksesshėm nė Norvegji, tė titulluar “Ēmenduri normale”. Ai do bėnte disa ushtrime gjimnastikore buzė njė humnere. Por gjithēka shkon gabim dhe ai rrėzohet.

Ekipi i xhirimit mbeti i ngrirė nga frika se ai mund tė kishte vdekur. Prezantuesi thotė se kjo ishte eksperienca mė e hidhur e tij.

Pėr fat Henriksen arriti qė tė hapte parashutėn qė kishte me vete dhe u ul.

Kjo nė fakt nuk ishte aspak njė ēmenduri normale.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle