Lifestyle

Ura trampolinė nė Paris

Bota Sot | 20.10.2012 21:28
Ura trampolinë në Paris

Njė urė e re krejtėsisht e veēantė u inagurua te premten nė kryeqytetin e Francės, Paris.

Njė urė trampolinė, ajo lejon tė gjithė ata qė do tė dėshirojnė, qė tė kalojnė lumin e Senės nė njė mėnyrė krejtėsisht origjinale.

E ndėrtuar me rastin e njė aktiviteti sportiv, ura do tė jetė e disponueshme pėr tė gjithė parizienėt pėr disa ditė me radhė gjate tetorit.

E ndodhur pranė qendrės dhe Kullės Eiffel, trampolina do tė qėndrojė mbi disa platforma gome tė palėvizshme, ndėrsa do tė ketė njė diametėr prej 30 metrash, pėrreth kalimit qėndror.

Pėr projektuesit, aventura nuk do tė pėrbėjė asnjė rrezik, pasi nuk ka asnjė gjasė qė kalimtarėt tė bien nė lumė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle