Lifestyle

Luanėt kundėr krokodilit: Ti je i paftuar (VIDEO)

Bota Sot | 19.10.2012 22:46
Luanët kundër krokodilit: Ti je i paftuar (VIDEO)

Keni qenė nė njė festė ku gjithēka ėshtė prishur kur ju vjen njė i paftuar?

Kėshtu ndodhi kur kėta luanė po shijonin njė antilopė nė njė lumė nė Zambia. Krejt papritur u shfaq njė krokodil, qė tentoi t’u vidhte ushqimin atyre. Luajt mbetėn tė befasuar nga sulmi i krokodilit, por reaguan shpejt.

Krokodili duket se nuk njeh frikė kur u afrohet atyre. Pėr njė moment duket sikur ai e merr situatėn nė dorė, madje kėlyshėt e luaneshave mund tė bėheshin pre e tij. Por dy luaneshat arrijnė ta zmbrapsin atė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle