Lifestyle

Rrėzohet Kryeministrja Gillard

Bota Sot | 18.10.2012 12:51
Rrëzohet Kryeministrja Gillard

Kryeministrja e Australisė, Julia Gillard gjatė njė vizite nė Indi, ndėrsa ishte nė praninė e shumė kamerave ėshtė penguar dhe mė pas ėshtė rrėzuar sa gjatė gjerė nė sy tė tė gjithė tė pranishmėve.

Duket se incidentet me kėpucėt e ndjekin shpesh Gillard, duke qenė se kjo nuk ėshtė hera e parė pėr tė qė rrėzohet nė publik pėr shkak tė takave tė larta.

Kėsaj here u rrėzuar teksa ishte duke vizituar njė memorial tė Gandit nė kuadėr tė njė vizite treditore ne indi. Ajo ishte duke u shoqėruar nga njė grup oficerėsh nė momentin qė u pengua dhe ra me gjithė peshėn e trupit, ndėrsa mė pas ia vuri fajin takave qė ngecėn nė bar.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle