Kur barku bëhet art - Bota Sot
Kur barku bëhet art

Life style

E martë, 30 gusht 2016

Kur barku bëhet art

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 13:46

Shtatzanija është momenti më i bukur për çdo grua. Nënat protagoniste të kësaj fotogaleria kanë vendosur të transformojnë barkun e tyre në vepër arti, duke realizuar piktura të lezetshme të personazheve të Walt Disney, që nga Memo tek Sereneta, nga sponxhbobi tek topi i baseball-it.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test