Lifestyle

Kur barku bėhet art

Bota Sot | 17.10.2012 13:46
Kur barku bëhet art

Shtatzanija ėshtė momenti mė i bukur pėr ēdo grua. Nėnat protagoniste tė kėsaj fotogaleria kanė vendosur tė transformojnė barkun e tyre nė vepėr arti, duke realizuar piktura tė lezetshme tė personazheve tė Walt Disney, qė nga Memo tek Sereneta, nga sponxhbobi tek topi i baseball-it.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle