Lifestyle

Mashkulli me penisin mė tė vogėl shpėrblehet me iPhone

Bota Sot | 14.10.2012 19:41
Mashkulli me penisin më të vogël shpërblehet me iPhone

Njė garė e pazakontė ėshtė organizuar nga portali danez Singlesex.dk, nė tė cilėn garojnė meshkujt me penisin mė tė vogėl.

Faqja e internetit vendosi t’i shpėrblente meshkujt pėr tė cilėt “natyra nuk ka vepruar si duhet”.

Garuesit duhet tė dėrgojnė fotografi nga organi i tyre i krenarisė, ndėrsa femrat e regjistruara nė kėtė faqe do tė vendosin se cili ėshtė fituesi.

Mashkulli me penisin mė tė vogėl do tė fitojė ‘iPhone 5’, ndėrsa mashkulli me pensin e dytė mė tė vogėl do tė shpėrblehet me njė ‘iPad 3’.

Gara ėshtė e hapur deri mė 31 janar tė vitit tė ardhshėm.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle