Lifestyle

Shkoi tė bėnte paralele nė buzė greminės dhe… pėrfundon nė humnerė! (video)

Bota Sot | 14.10.2012 00:31
Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video)

Deshi t’ bėnte pėrshtypje Norvegjezėve, duke bėrė paralele nė buzė tė greminės dhe tė realizonte aty figura tė bukura, por…
fatkeqėsisht gjėrat nuk shkuan aspak mirė pėr Richard Henriksen!
Pas sekonda para se tė lėshonte paralelen, bazamenti i saj u shkul nga vendi dhe ai pėrfundoi nė fund tė humnerės…!

Por, falė profesionalizmit tė tij, mundi qė gjatė momenti qė po binte nė humnerė, pasi lartėsia ishte shumė madhe, tė hapte parashutėn dhe tė vendos kėmbėt nė tokė, pa pėsuar asgjė!
Mesa duket, “Zoti” vuri dorėn e tij!


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle