Lifestyle

Edukatorja fut 19 fėmijė nė makinėn e saj Clio (fotot)

Bota Sot | 12.10.2012 20:20
Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot)

Njė edukatore e njė kopshti nė Afrikėn e Jugut, u kap nga policia duke transportuar plot 19 fėmijė nė makinėn e saj Renault Clio.

Melanie Minnie u ndalua ndėrsa po e ēonte tė gjithė klasėn e saj me fėmijė nga mosha 4 deri nė 6 vjeē deri nė njė fast- food nė njė qendėr tregtare.

Oficerėt e policisė thanė se mbetėn tė habitur kur panė se ajo kishte futur 6 fėmijė nė bagazh, tre nė sediljen e parė dhe tė tjerėt nė sediljet e pasme.

Megjithatė fėmijėt dukeshin tė lumtur fillimisht me kėtė veprim. Por mė vonė kur policia e zgjati me pyetje, ata nisėn tė qajnė.

Ajo u gjobit me pak a shumė 150 euro.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle