Lifestyle

Kush tha qė fshataret nuk janė superseksi? (FOTO) (+18)

Bota Sot | 11.10.2012 19:35
Kush tha që fshataret nuk janë superseksi? (FOTO) (+18)

Kush tha se fshataret nuk janė seksi? Revista Playboy ka pėrzgjedhur bukuroshet nga Gjermania, Austria dhe Zvicra pėr tė pėrgatitur njė set me foto shumė seksi. Vajzat kanė pėrgatitur njė kalendar pėr vitin qė po vjen, me foto shumė provokuese.

Komentet

Komente (3) | Kthehu

Valla thuni qka te doni se e paska pi......xinxer babo. me halet te mir seshte mahi kjo me bo me ta vra baben kur te thirin ne gjygj per deshmitar duhet me deklarue se krejt fajet i ka baba ta bane naten 1 ore ski qka me babe ku me pas fat e me ta dhane qiftja e kesaj shite shpijen me gjithe livadhe ase mos te dhimen bile

Tashaki i madh @ 12/10/2012 14:02

oooo Ska ma te forta se katundarkat, krejt mas gadhit dalin edhe e kryn punen hahahahah shume Sexy te kokan...

Lifi @ 12/10/2012 10:21

te foreta vetm kushe jave ka inati qitenaje edhe na nejo qesi se naje kenaqete syrin ore po runu ore gazeta bota sote se poju sulmojen kun qata binladenate kosovare po seka derte ata binladenat kosovar ih shikojen vetem me njerin sy tejterin eh meshelin eh lepihen binladenate eh leshite

deqan @ 11/10/2012 21:51