Lifestyle

Macja mė e zymtė nė botė

Bota Sot | 06.10.2012 20:31
Macja më e zymtë në botë

Koloneli Mjau ka mijėra fansa nė tė gjithė botėn, por shumė pak persona mund tė kenė guximin pėr ta pėrkėdhelur nėse do e kishin pranė pėr shkak se pamja e maēokut nuk ėshtė aspak miqėsore.

Pikėrisht zymtėsia e tij e ka bėrė Kolonelin tė famshėm nė Facebook, ku faqja e tij ka mbi 32 mijė LIKE. Mes pėrdoruesve tė internetit ai njihet edhe si Diktatori.

Fotot e postuara nga pronarja e tij shoqėrohen me komente tė tipit: “Vini re, tė nėnshtruarit e mi. Kam mėsuar si tė prek hundėn time me gjuhė. Tani pėrkuluni para kėsaj arritjeje!”

Pronarja e maēokut tashmė synon qė Kolonelin Mjau ta dėrgojė nė Los Angeles pėr ta bėrė njė yll tė vėrtetė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle