Lifestyle

Nė ditėn e dasmės, nusja nė punė e veshur me tė bardha

Bota Sot | 03.10.2012 22:44
Në ditën e dasmës, nusja në punë e veshur me të bardha

E kishte programuar mė sė miri ditėn e saj tė dasmės, por shefat e urdhėruan qė tė paraqitej nė zyrė pėr tė marrė pagesėn e disa taksave, vetėm disa orė para ceremonisė sė martesės.

Zhang Yu, menaxhere nė qendrėn e pagesave tė taksave pėr autostradėn nė Qingdao, provincė e Shandong nė Kinėn lindore kishte planifikuar tė merrte javė tė tėra pushimesh pėr ditėn e saj tė madhe, por urdhri i shefit i prishi planet.

Kėshtu qė siē informon noa.al ndėrsa shumė shoferė kishin krijuar radhė pėr tė paguar, nusja bashkė me fustanin e bardhė kreu shėrbimin, duke krijuar zhbllokim tė radhėve tė makinave.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle