Lifestyle

Pija me shijen mė tė mirė nė botė

Bota Sot | 03.10.2012 11:07
Pija me shijen më të mirë në botë

Njė kompani gjermane likerėsh ka lanēuar njė linjė pijesh qė para se tė futen nė shishe janė derdhur nė gjoksin e disa modeleve.

Kėto shishe vodkash dhe uiski (qė janė nė numėr tė kufizuar) kushtojnė 150-180 dollarė secila. Mes modeleve nga ku kanė kaluar pijet alkoolike janė Alexa Varga, Amina Malakona dhe Evelin Aubert.

Tė treja kėto modele shfaqen gjysmė nudo nė faqen nė internet tė kompanisė me njė shishe, pėrmbajtjen e sė cilės e derdhin nė trup duke treguar “procesin e ambalazhimit”.

“Kemi vėnė re qė nuk ėshtė vetėm shija ajo ēfarė i bėn meshkujt tė shijojnė pijen. Pėr ne ka rėndėsi edhe erotizmi i njė femre tė bukur. Pėr tė krijuar shijen perfekte ne menduam qė ēdo pikė e likerit tė kalojė pėrmes gjoksit sė njė bukurosheje”, shkruan kompania.

Edhe pse kjo ide mund tė duket jo higjienike, kompania kėmbėngul se produkti i pėrmbahet kėrkesave tė Departamentit tė Shėndetit Publik.

“Ne jemi shumė tė vėmendshėm ndaj kushteve higjienike nė ambalazhimin e produktit”, sqaron kompania.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle