Lifestyle

Ferrari, sfilatė nė Milano

Bota Sot | 01.10.2012 15:07
Ferrari, sfilatë në Milano

Dhjetėra makina Ferrari tė ardhura jo vetėm nga Italia, por edhe nga Zvicra dhe nė disa raste edhe nga Veriu i Europės, janė mbledhur nė Milano pėr takimin tradicional tė organizuar nga Ferrari Club. Ato kanė sfiluar nga sheshi Duomo deri nė Pallatin Lombardia, nė Milano.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle