Lifestyle

‘Love revolution’ nė Madrid, e indinjuara zhvishet nė shesh

Bota Sot | 01.10.2012 11:05
‘Love revolution’ në Madrid, e indinjuara zhvishet në shesh

Madrid, midis mijėrave tė indinjuarve qė kanė protestuar nė sheshin Neptun kundėr reformave tė shkurtimit, ishte edhe njė manifestuese qė ka protestuar topless me njė tabelė ku shkruhej:’Dashuria na bashkon, jemi tė gjithė tė barabartė, kemi lindur tė lirė dhe do tė vdesim tė lirė’.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle