‘Love revolution’ në Madrid, e indinjuara zhvishet në shesh - Bota Sot
‘Love revolution’ në Madrid, e indinjuara zhvishet në shesh

Life style

E mërkurë, 24 gusht 2016

‘Love revolution’ në Madrid, e indinjuara zhvishet në shesh

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 11:05

Madrid, midis mijërave të indinjuarve që kanë protestuar në sheshin Neptun kundër reformave të shkurtimit, ishte edhe një manifestuese që ka protestuar topless me një tabelë ku shkruhej:’Dashuria na bashkon, jemi të gjithë të barabartë, kemi lindur të lirë dhe do të vdesim të lirë’.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test