Indonezia, përqafimi i nënës orangutang - Bota Sot
Indonezia, përqafimi i nënës orangutang

Life style

E diel, 28 gusht 2016

Indonezia, përqafimi i nënës orangutang

Më: 30 shtator 2012 Në ora: 17:30

Ajo është orangutangu Tori, e cila jeton në kopshtin zoologjik të Satwa Taru Jurug me të voglin e saj disa ditësh të përqafuar.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test