Lifestyle

Dashuria e ushtarit pėr ketrin e vogėl

Bota Sot | 30.09.2012 17:03
Dashuria e ushtarit për ketrin e vogël

Njė ushtar zemėrmirė shpėtoi njė ketėr tė vogėl, i cili ishte nė prag tė vdekjes. Ai e gjeti ketrushin poshtė njė peme, e mori nė shtėpinė e vet dhe e bėrė pjesė tė jetės sė tij.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle