Lifestyle

Lezhė, njė hotel nė bunkerėt e vjetėr ushtarak

Bota Sot | 29.09.2012 17:29
Lezhë, një hotel në bunkerët e vjetër ushtarak

Quhet ‘Bed and bunker’ dhe ėshtė njė hotel i hapur para pak kohėsh, nė Tale tė Lezhės, pranė Adriatikut, duke pėrdorur bunkerėt ushtarak tė kohės sė Luftės sė Ftohtė. Projekti ėshtė vepėr e njė grupi studentėsh tė artitekturės gjermano-shqiptare.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle