Nxënësja shet virgjërinë për 8938 euro dhe është e kënaqur - Bota Sot
Nxënësja shet virgjërinë për 8938 euro dhe është e kënaqur

Life style

E premte, 26 gusht 2016

Nxënësja shet virgjërinë për 8938 euro dhe është e kënaqur

Më: 9 shtator 2012 Në ora: 00:22

Shumica e vajzave ëndërrojnë që hera e parë e tyre të jetë me një mashkull që e dashurojnë.

Por nuk mendon kështu një nxënëse nga Frankfurti, e cila ka nxjerrë në ankand në internet virgjërinë e saj.

Arsyeja: ajo nuk beson tek dashuria e madhe.

Edhe pse në dashuri nuk beson, ankandi i ka ecur mirë pasi dikush ka ofruar 8938 euro për të bërë seks me të.

“Një virgjëreshë kërkon të bëhet grua,” thuhet në ankandin e hapur nga 19 vjeçarja JeyJey.

E pyetur nga gazeta Bild, ajo thotë se do një burrë me eksperiencë për të prishur virgjërinë. Nga oferta thotë se ka mbetur shumë e kënaqur, pasi priste më pak.

Përpara se të kalojë natën e parë me fituesin e ankandit, vajza thotë se do bëhet një test mjekësor, për të provuar se ajo është vërtet virgjëreshë.

Për më tepër ajo është e kënaqur edhe me ofertuesin, i cili është i pashëm.

“Është simpatik, ka flokë brune, i gjatë mesatarisht, pak i nxirë, një tip i këndshëm e me humor. Shpresoj të jetë serioz në krevat. Jemi mirëkuptuar që kur nisëm të këmbejmë mesazhe,” thotë ajo.

Në një hotel luksoz do të kryhet akti seksual.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test