Lifestyle

Nxėnėsja shet virgjėrinė pėr 8938 euro dhe ėshtė e kėnaqur

Bota Sot | 09.09.2012 00:22
Nxënësja shet virgjërinë për 8938 euro dhe është e kënaqur

Shumica e vajzave ėndėrrojnė qė hera e parė e tyre tė jetė me njė mashkull qė e dashurojnė.

Por nuk mendon kėshtu njė nxėnėse nga Frankfurti, e cila ka nxjerrė nė ankand nė internet virgjėrinė e saj.

Arsyeja: ajo nuk beson tek dashuria e madhe.

Edhe pse nė dashuri nuk beson, ankandi i ka ecur mirė pasi dikush ka ofruar 8938 euro pėr tė bėrė seks me tė.

“Njė virgjėreshė kėrkon tė bėhet grua,” thuhet nė ankandin e hapur nga 19 vjeēarja JeyJey.

E pyetur nga gazeta Bild, ajo thotė se do njė burrė me eksperiencė pėr tė prishur virgjėrinė. Nga oferta thotė se ka mbetur shumė e kėnaqur, pasi priste mė pak.

Pėrpara se tė kalojė natėn e parė me fituesin e ankandit, vajza thotė se do bėhet njė test mjekėsor, pėr tė provuar se ajo ėshtė vėrtet virgjėreshė.

Pėr mė tepėr ajo ėshtė e kėnaqur edhe me ofertuesin, i cili ėshtė i pashėm.

“Ėshtė simpatik, ka flokė brune, i gjatė mesatarisht, pak i nxirė, njė tip i kėndshėm e me humor. Shpresoj tė jetė serioz nė krevat. Jemi mirėkuptuar qė kur nisėm tė kėmbejmė mesazhe,” thotė ajo.

Nė njė hotel luksoz do tė kryhet akti seksual.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle