7 minuta ushtrime për të humbur peshë - Bota Sot
7 minuta ushtrime për të humbur peshë

Life style

E martë, 21 gusht 2018

7 minuta ushtrime për të humbur peshë

Më: 17 maj 2018 Në ora: 08:23
Pamje nga videoja

Jo të gjithë janë të kënaqur me peshën që kanë.

Madje shumë njerëz në botë janë me obezitet, gjë që ndikon në gjithë rrjedhën e jetës së tyre.

Por, përmes disa ushtrimeve mund të bëheni më ‘fit’ dhe të largoni peshën e tepër.

Më poshtë keni një video që u mundëson ushtrime përmes 7 minutave, që ndikojnë në humbje të peshës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test