Bricjapi, shenja e ditës - Bota Sot
Bricjapi, shenja e ditës

Life style

E enjte, 20 shtator 2018

Bricjapi, shenja e ditës

Më: 17 prill 2018 Në ora: 09:25
Ilustrim

Yjet sot jua bëjnë ditën me gjallëri dhe zbavitje. Hëna dhe Afërdita të dhurojnë gëzim, humor të mirë, pasion dhe grintë qoftë në punë e qoftë në dashuri.

Nëse ke në mendje të nisësh një projekt të ri, mos hezito: Jupiteri premton ndërhyrjen e një personi mjaft të fuqishëm dhe mbrojtës. Në dashuri mund të zgjedhësh të jetosh e lumtur si vetëm si në çift.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test