Kjo ishte gruaja e parë e Veton Surroit - Bota Sot
Kjo ishte gruaja e parë e Veton Surroit

Lajme

E diel, 19 gusht 2018

Kjo ishte gruaja e parë e Veton Surroit

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:22
Veton Surroi

Publicistit të Kosovës Veton Surroi, para se të martohej me aktoren Blerta Syla, kishte për grua Afërdita Devajan, me të cilën ka edhe dy vajza.

Gruaja e parë e tij, Aferdita kohë me parë e kishte akuzuar atë për neglizhencë të vajzave që i kanë nga martesa e parë si dhe për thyerje të ligjit të pronave.

Lajmin e plotë mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar Këtu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test