Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 26.10.2012 18:39
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
Kėrcėnimi i bisedimeve
NACIONALE
Zbulohet platforma sekrete e BE-sė pėr bisedimet Kosovė-Serbi
Shtet serb brenda shtetit tė Kosovės
AKTUALE
Kosova fal Kurban Bajramin, lutet pėr paqe dhe dashuri
NACIONALE
Nė pėrkujtim tė 10 vjetorit tė vrasjes sė ish-kryetari tė KK-tė Therandės,Ukė Bytyēi
Therandės i duhen 50 vjet pėr ta krijuar njė personalitet si Ukė Bytyēi
AKTUALE
PDSH, Gruevskit: Si ashtu, njė plakė luftoka kundėr NATO-s?
AKTUALE
Katėr kushtet amerikane pėr Serbinė
AKTUALE
AAK, kryeministėr - vetėm Ramushi
DIASPORA
Vepra e Zef Mulajt “Jetė e thyer”
ANALIZĖ
Makineria votuese dhe "Hip-hop" politika...
Agim Vuniqi
KOMENTE
Ēfarė ėshtė politika tek shqiptarėt?
Faik Krasniqi
EKONOMIA
Ekonomia evropiane pėrpiqet ta kapėrcejė krizėn
SHQIPĖRIA
PDIU: Kriza politike tė zgjidhet para vizitės sė Klintonit
MAQEDONIA
PDSH, Gruevskit: Si ashtu, njė plakė luftoka kundėr NATO-s?
KRONIKA
Vriten dhe digjen nė banesė bashkėshortėt
KULTURA
Pellazgėt, paraardhės tė shqiptarėve, nė piedestalė nė Lozanė
Shkruan Adelina Kuki
BOTA E YJEVE
Ēiljeta edhe pse shtatzėnė, nuk i humb hiret e saj
Rita Ora anulon koncertin
Jennifer, bikini ėshtė shumė i vogėl pėr ty
SPORT
Bayern Munchen pėr rekordin e ri
“Edhe vjeshta e nxehtė” nė basketboll
Cana me Lazion barazuan nė Europa League
Napoli dėshpėron nė Ukrainė


Kėnaquni me “Bota sot”!
Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme