Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 21.10.2012 18:40
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
Barazimi i xhelatit me viktimėn!
NACIONALE
Misteret zbulohen vetėm nga- vet misteriozėt!
Ecja e Thaēit nė tehun e shpatės, tradhtarė apo hero
NACIONALE
Nuk ndikonin vetėm brenda Kosovės
SHIK-u ka 'pushtuar' edhe ambasadat
NACIONALE
Mustafa: Urgjentisht duhet tė hartohet platforma e bisedimeve
AKTUALE
Fol: Thaēi, Kuēi, Rexhepi... gėnjyen, Krasniqi tha tė vėrtetėn
AKTUALE
Lehne: Pėr veriun autonomi substanciale
AKTUALE
PDK e AAK kėrkojnė rikthimin e listave tė mbyllura nė zgjedhje
AKTUALE
Aleanca Kuq e Zi reagon kundėr ministrit tė jashtėm serb Ivan Merkiē
AKTUALE
Thaēi: Synimi im evropianizimi i raporteve me Serbinė
DOKUMENTARE
Maxhar Pashėn e vranė trimat Col Delia e Adem Selmani
DIASPORA
Famullia katolike shqiptare nė - festoi 100 vjetorin e pavarėsisė sė Shqipėrisė
Shkruan Luan (Asllan )Dibrani
DIASPORA
Reportazh: Njė pjesė e krenarisė gjithėshqiptare u vendos nė Grac!
Pėrurohet shtatorja e “Nėnė Terezės” nė Austri
DIASPORA
Nė Bruksel u zbulua pllaka pėrkujtimore e heroit Enver Hadri
Riza Budakova: Pas shiut dalin gjithmonė zvarranikėt!
ANALIZĖ
Rezoluta amniston krimet e Serbisė nė Kosovė!
Florim Zeqa
KOMENTE
Dialogu politik pengesė pėr njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės?
Sylė Arifi
Larg termeve sllave, shqipja jonė ėshtė e bukur!
Faik KRASNIQI
SHQIPĖRIA
Policia Totozanit: Mos furnizo me bukė grevistėt e urisė
MAQEDONIA
Eurointegrimet qetėsojnė raportet ndėretnike
KRONIKA
Vdes 29-vjeēari, i therur me thikė
EKONOMIA
Prodhuesit e Luginės sė Preshevės nė hall
KULTURA
Konferencė pėrkujtimore, kushtuar atdhetarit e dijetarit, Hasan Tahsini
BOTA E YJEVE
Zbulohet e dashura e djalit tė Presidentit Nishani
Diellza e pakėnaqur me liderėt politikė
Big Mama i kthehet jetės normale
Bullock gjen kohė pėr tė birin
SPORT
Bayerni arrin fitoren historike – tė tetėn me radhė
Prishtina pėrmbysi greket
Cana me Lazion tjetėr goditje Milanit
Barcelona fitore nė goleadė

Kėnaquni me “Bota sot”!
Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme