Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 19.10.2012 19:29
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
Veriu mbetet peng i pėrēarjeve nė BE
NACIONALE
Ekzekutimet nė Shqipėri u paraprin vrasjeve politike, 1500 deri 1700 sosh
LDK: Shqipėria dhe EULEX-i t’i zbardh vrasjet politike
NACIONALE
Thaēi takon Daēiqin, u zotuan pėr bashkėpunim
NACIONALE
LDK-ja ka rastin qė tė fitoi votėn e qytetarėve tė Kosovės (2)
Nė LDK nuk ka vrasės, kriminel, banditė e reketues
AKTUALE
“Bota sot”, rritet shitja pėr 40 pėr qind
AKTUALE
Pranimi i LDK-sė nė PPE merr pėrmasa tė mėdha diplomatike dhe lobuese
LDK sot fillon rekrutimin e madh tė intelektualėve me reputacion
AKTUALE
“Bllaca e shantazhonte Shaban Sylėn me fotografi”
AKTUALE
Klark: Veriu mbeti peng i pėrēarjeve nė NATO
AKTUALE
LDK: PDK-ja po manipulon, pėr Sekiraēėn kėrkesė absurde
DOKUMENTARE
Ali Ibra udhėhoqi betejėn e Shtimes
Shkruan: Eugen SHEHU
DIASPORA
Kur do tė arrestohen kriminelėt nė Kosovė?
Nga: Ramiz DĖRMAKU
DIASPORA
Berisha nderon nė Bukuresht Fan Nolin dhe Pavarėsinė e Shqipėrisė
ANALIZĖ
Pse shqiptarėt nuk po revoltohen...?
Faik KRASNIQI
KOMENTE
Bajram Rexhepi Depressere-Krasniqi nė VV
Gazmend Islami
50-Vjetori i krizės kubane tė raketave
Nga Frank Shkreli
SHQIPĖRIA
Shkupi, pjesė e njėqindvjetorit tė Pavarėsisė
MAQEDONIA
Shpallen edhe dy emra spiunėsh
KRONIKA
As tė burgosurit nuk e duan nė qeli plakun vrasės Norja
EKONOMIA
Klark premton investime deri nė 7 miliardė dollarė
KULTURA
Ēmimi Nobel pėr Letėrsi, vetėm nėse jeni antiamerikan dhe marksist
BOTA E YJEVE
Rina dhe Roma Shabani, binjaket me prejardhje shqiptare dominojnė nė ‘’Miss Lebanon’’
Bashkojnė forcat, Marigona dhe Xhesika publikojnė fotot e reja
Vildane Zeneli: Nuk jam lesbike
Gresa Fejza fillon punėn nė zyrėn e Kryeministrit
SPORT
Hasani lufton me Pacrs pėr titull bote nė taiboks
FIFA: Kosova dhe Gjibraltari larg pranimit
Berisha refuzon kombėtaren
Napoli i Behramit e Xhemajlit sfidon kampionin

Kėnaquni me “Bota sot”!
Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme