Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 14.10.2012 18:14
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
A mund tė rrėzohet qeveria!?
NACIONALE
AAK nė koalicion apo zgjedhje tė parakohshme? Por, ‘Arkitekti’ kėrkon shpėrblimin
Koalicioni PDK-AAK, peng i Kadri Veselit!
AKTUALE
Rama – “Don Kishot” nė sistemin fiskal
Berisha: Rama po e kėrcėnon Shqipėrinė me taksat e pashpirta tė Marksit
AKTUALE
Serbia do ta njoh Kosovėn, para anėtarėsimit nė BE
NACIONALE
Misionari i shqiptarizmit: ARBEN KONDI. Shkrimtari bashkėkohor qė ecėn nė gjurmėt e rilindėsve
Akuzon qarqet shovene greke, pėr zaptimin e kulteve fetare
AKTUALE
'Qeveria ėshtė e rrėzuar, vetėm duhet ta shtyjmė’
AKTUALE
Grabovci: S’do tė ketė mė tė privilegjuar nė PDK
AKTUALE
Te pllaka pėrkujtimore e Gjergj Kastriotit Skėnderbeut nė qytetin Eger tė Hungarisė
Dr. Musa Ahmeti
DOKUMENTARE
Vendbanimi i Kelmendit tė Vendit rreth 8 mijė vjet hershmėri (3)
Kelmendasit banonin ndėrmjet Bosnjės dhe Shqipėrisė
Ramiz LUSHAJ
DIASPORA
Kolonel Ahmet Krasniqi u vra nga njė dorė tradhtare
Shkruan: Smajl Ēekaj
DIASPORA
Iku nė amshim atdhetari Kadri Mani
Shkruan: Xhafer Leci
DIASPORA
Njė titull nderi qė unė e ndaj me gjithė bijtė e bijat e Shkrelit
ANALIZĖ
Jo bisedime,...shtrirje tė sovranitetit nė veri!
Florim Zeqa
KOMENTE
Kush dhe pse tallet me rastin tragjik tė shkrimtarit Xhemajl Mustafa?!
Shkruan: Myrfet SHASIVARI
Ata qė ua vodhėn persekutimin, ata ua vodhėn edhe grevėn.....
BEQIR SINA
SHQIPĖRIA
Dhjetėra arrestime pėr shfaqjen e regjisorit shqiptar nė Athinė
MAQEDONIA
Shtatorja e Hasan Prishtinės vendoset nė Shkup
KRONIKA
Humb jetėn njė qytetar, goditet nga motoēiklisti
EKONOMIA
Vazhdojnė kėrcėnimet serbe
KULTURA
Qeni i qelės sė Qenies
Edmond Tupja
BOTA E YJEVE
“VIP Shpija” banorė Shkėndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati
Elvana Gjata “i vė flakėn” vetes
Nik Xhelilaj, ylli i ri i telenovelave nė Turqi
DafinaZeqiribiseksuale?!
SPORT
Beshiktashi me flamurin e Kosovės, e tmerron Serbinė
Xhaka drejt bashkimit me Canėn?
Lagerback: Shqipėria e pafat
Vettel triumfon edhe nė Kore – merr primatin e stinorit

Kėnaquni me “Bota sot”!
Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme