Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 09.10.2012 18:49
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
Me strukturat terroriste nė veri as nuk mund tė bisedohet
NACIONALE
Vendi nė krizė institucionale tė pakapėrcyeshme!
Kosova drejt zgjedhjeve tė parakohshme
NACIONALE
Shumicėn e tragjedive shqiptarėve ia shkaktuan serbėt
Tri krishtlindjet tona tė pėrgjakura, 1913, 1921, 1943
AKTUALE
A po dėshton procesi Bllaca?
Arratiset Driton Hajdari
NACIONALE
Shqipėria me Parkun Logjistik mė tė madhin nė Ballkanin Perėndimor
Berisha, Parku Logjistik megagjenerator i punėsimit
AKTUALE
Pėr tė riatdhesuarit kujdes i veēantė arsimor dhe psikosocial
AKTUALE
Brukseli: “Shqipėria me status tė kushtėzuar”
AKTUALE
Haradinaj sė shpejti nė krye tė shtetit
AAK e AKR nuk e marrin seriozisht Mustafėn
DOKUMENTARE
Aziz (Krasniqi) Zhilivoda, himni antisllavokomunist
Eugen SHEHU
DIASPORA
Kosova duhet tė lirohet nga askushėt e nga vrasėsit (2)
Frikė, se mos vrasjet do tė pėrsėriten nė mesin tonė
DIASPORA
Edhe zėri i mėrgatės nė Kuvendin e Kosovės
DIASPORA
Portret i Arsim Halilit poet shkrimtar dhe krijues nga Bujanovci
Nga Asllan Dibrani
ANALIZĖ
Qė tė ndalet e keqja, vepro tani
Shinasi Rama
KOMENTE
Korrupsioni ėshtė mėnyrė e paligjshme e jetės
Nga Skėnder MULLIQI
Shet tokėn pėr tė botuar libėr!
FATON MEHMETI
SHQIPĖRIA
Tė pėrndjekurit politikė po manipulohen, ja paratė
MAQEDONIA
RDK: BDI devalvoi statusin e shqiptarėve nė Maqedoni
KRONIKA
Nė oborrin e Xhabir Zharkut gjenden 27 granata dore
EKONOMIA
PTK-ja futet nė hipotekė
KULTURA
Portretet sipas medaljeve me shėmbėlltyrėn e Skėnderbeut?
Ilia S. KARANXHA
BOTA E YJEVE
Bleona Qereti sė shpejti publikon videon “Pass Out”
Gold Ag, “Me Norėn na lidhi dashuria pa interes”
Rineta Maliqi - Mė pėlqen
Emina Cunmulaj krijon njė agjenci modelesh
SPORT
De Biasi me Shqipėrinė kėrkon fitore nė dy sfidat e ardhshme
Peja rikthen shkėlqimin
Veseli shėnon pėr Manchester United 2
Palermo i beson plotėsisht Ujkanit

Kėnaquni me “Bota sot”!
Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme