Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Lajme

E shtunë, 27 gusht 2016

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 18:49

EDITORIALI
Me strukturat terroriste në veri as nuk mund të bisedohet
NACIONALE
Vendi në krizë institucionale të pakapërcyeshme!
Kosova drejt zgjedhjeve të parakohshme
NACIONALE
Shumicën e tragjedive shqiptarëve ia shkaktuan serbët
Tri krishtlindjet tona të përgjakura, 1913, 1921, 1943
AKTUALE
A po dështon procesi Bllaca?
Arratiset Driton Hajdari
NACIONALE
Shqipëria me Parkun Logjistik më të madhin në Ballkanin Perëndimor
Berisha, Parku Logjistik megagjenerator i punësimit
AKTUALE
Për të riatdhesuarit kujdes i veçantë arsimor dhe psikosocial
AKTUALE
Brukseli: “Shqipëria me status të kushtëzuar”
AKTUALE
Haradinaj së shpejti në krye të shtetit
AAK e AKR nuk e marrin seriozisht Mustafën
DOKUMENTARE
Aziz (Krasniqi) Zhilivoda, himni antisllavokomunist
Eugen SHEHU
DIASPORA
Kosova duhet të lirohet nga askushët e nga vrasësit (2)
Frikë, se mos vrasjet do të përsëriten në mesin tonë
DIASPORA
Edhe zëri i mërgatës në Kuvendin e Kosovës
DIASPORA
Portret i Arsim Halilit poet shkrimtar dhe krijues nga Bujanovci
Nga Asllan Dibrani
ANALIZË
Që të ndalet e keqja, vepro tani
Shinasi Rama
KOMENTE
Korrupsioni është mënyrë e paligjshme e jetës
Nga Skënder MULLIQI
Shet tokën për të botuar libër!
FATON MEHMETI
SHQIPËRIA
Të përndjekurit politikë po manipulohen, ja paratë
MAQEDONIA
RDK: BDI devalvoi statusin e shqiptarëve në Maqedoni
KRONIKA
Në oborrin e Xhabir Zharkut gjenden 27 granata dore
EKONOMIA
PTK-ja futet në hipotekë
KULTURA
Portretet sipas medaljeve me shëmbëlltyrën e Skënderbeut?
Ilia S. KARANXHA
BOTA E YJEVE
Bleona Qereti së shpejti publikon videon “Pass Out”
Gold Ag, “Me Norën na lidhi dashuria pa interes”
Rineta Maliqi - Më pëlqen
Emina Cunmulaj krijon një agjenci modelesh
SPORT
De Biasi me Shqipërinë kërkon fitore në dy sfidat e ardhshme
Peja rikthen shkëlqimin
Veseli shënon për Manchester United 2
Palermo i beson plotësisht Ujkanit

Kënaquni me “Bota sot”!
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test