Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut - Bota Sot
Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 15:41
Foto ilustruse

Një femër ka raportuar në Polici se nëpërmjet rrjetit social ka marr një mesazh kërcënues.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në Prishtinë ku sipas Policisë në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test