E godet çiklistin dhe ik nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
E godet çiklistin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

E martë, 25 shtator 2018

E godet çiklistin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Më: 16 qershor 2018 Në ora: 16:00
Ilustrim

Një veturë e ka goditur një çiklist në rrugën "Minatori" në Gjakovë të enjten dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar ndërsa viktima  e cila është nga komuniteti romë, ka pësuar lëndime dhe është trajtuar nga stafi mjekësor. Me urdhër të Prokurorit ngasësi i veturës është dërguar në mbajtje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test