Vdekje e dyshimtë në Prishtinë - Bota Sot
Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Më: 24 maj 2018 Në ora: 11:33
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka raportuar për një vdekje të dyshimtë të ndodhur paraditen e djeshme në Prishtinë.

Viktima derisa ishte duke ecur, është alivanosur dhe është shtrirë në rrugë, pastaj është  dërguar në QKUK, ku është konstatuar nga ekipi mjekësor se  ka ndërruar jetë.

Me vendimin e prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test