Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës - Bota Sot
Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës

Kronikë e zezë

E martë, 25 shtator 2018

Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës

Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:06
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në Lagjen Dardania në Gjilan për posedim të marihuanës.

“Lagjja Dardania, Gjilan 16.04.2018-20:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar ne mbajtje”, shkruan raporti policor 24 orësh.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test