I dehur rrah gruan dhe vajzën - Bota Sot
I dehur rrah gruan dhe vajzën

Kronikë e zezë

E premte, 21 shtator 2018

I dehur rrah gruan dhe vajzën

Më: 16 prill 2018 Në ora: 10:56
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar një serb në Zveçan pasi që kishte sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Vajza kishte marrë lëndime të lehta trupore ku kishte marrë trajtim mjekësore. I dyshuari ka qenë nën ndikimin e alkoolit. Rasti duke u hetuar.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test