Mohoi përdhunimin e vajzës së mitur, testi i ADN-së zbulon të vërtetën shokuese - Bota Sot
Mohoi përdhunimin e vajzës së mitur, testi i ADN-së zbulon të vërtetën shokuese

Kronikë e zezë

E premte, 21 shtator 2018

Mohoi përdhunimin e vajzës së mitur, testi i ADN-së zbulon të vërtetën shokuese

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:40
Ligor Biba

55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la shtatzënë.

Edhe pse Biba ka mbajtur qëndrim mohues ndaj përdhunimit të të miturës, si gjatë hetimit ashtu edhe në gjykim, analiza e ADN-s që ju bë foshnjës së sapolindur, konfirmoi atësinë e tij.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test