Tetovarja plaçkit babain e saj - Bota Sot
Tetovarja plaçkit babain e saj

Kronikë e zezë

E enjte, 20 shtator 2018

Tetovarja plaçkit babain e saj

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 17:31
ilustrim

Një 18 vjecare nga fshati Tudencë i Tetovës dyshohet se nga kasaforta e babait të saj ka vjedhur stoli ari dhe para në vlerë prej mbi 10 mijë euro, njoftojnë nga SPB e Tetovës.

Sipas policisë, dje N.S (45) nga fshati Tudencë ka lajmëruar se person i panjohur pa thyer asgjë ka kryer vjedhje në shtëpinë e tij.

Menjëherë rasti është ndriçuar ndërkaq si e dyshuar është vajza e N.S.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test