Vdes biçiklisti në Prishtinë, u godit me veturë - Bota Sot
Vdes biçiklisti në Prishtinë, u godit me veturë

Kronikë e zezë

E premte, 23 shkurt 2018

Vdes biçiklisti në Prishtinë, u godit me veturë

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 15:47
Foto ilustrim

Një person nga fshati Llukar i Prishtinës, ka vdekur në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra gjatë goditjes me veturë, derisa ishte duke drejtuar biçikletën.

I dyshuari i cili drejtonte veturën është arrestuar.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe gjatë trajtimit mjekësor në QKUK, i njëjti ka nderruar jetë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test