Treni godet veturën - Bota Sot
Treni godet veturën

Kronikë e zezë

E enjte, 22 shkurt 2018

Treni godet veturën

Më: 17 shkurt 2017 Në ora: 17:11
Treni godet veturën në fshatin Bellaqevc të Fushë Kosovës

Në rrugën “Naser Sekiraqa” në fshatin Bellaqevc të Fushë Kosovës, një veturë është përplasur me trenin që udhëton nga Prishtina për në Pejë.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash, ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe raportohet se nuk ka të lënduar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test