Kronikė e Zezė

Durrės, pėrplaset nga makina, humb jetėn 20 vjeēari

Bota Sot | 24.10.2012 09:56
Durrës, përplaset nga makina, humb jetën 20 vjeçari

Gjatė orėve tė mbrėmjes sė ditės sė martė, nė autostradėn Durrės-Tiranė, njė kalimtar u aksidentua pėr vdekje. Aksidenti ndodhi pranė mbikalimit tė ‘Shėn Vlashit’.

Viktima ėshtė 20 vjeēari Marjol Pulaku, trupi i pajetė i tė cilit u gjet nga banorėt e zonės, ndėrsa autori i ngjarjes ėshtė larguar me mjetin e tij.

Policia po punon pėr identifikimin e autorit.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus