Kronikė e Zezė

Greqi: Humb jetėn shqiptari, po riparonte kubenė e njė kishe

Bota Sot | 23.10.2012 19:08
Greqi: Humb jetën shqiptari, po riparonte kubenë e një kishe

Njė punėtor shqiptar nė Greqi, ka vdekur tragjikisht, ndėrsa ishte duke punuar.

Shqiptari 28-vjeēar ishte duke punuar pėr riparimin e kubesė sė kishės, nė rajonin Trigono tė qytetit tė Artės, kur u rrėzua nga njė lartėsi e madhe, transmeton BW.

Pas rrėzimit, 28-vjeēari u dėrgua menjėherė nė Spitalin e Artės, por mjekėt nuk mundėn ta mbajnė nė jetė.
Mėsohet se punėtori shqiptar 28 vjeē ishte baba i tre fėmijėve tė mitur.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus